O mně        

Jmenují se Renáta Pastrňáková. Vystudovala jsem zdravotní školu a pracovala jsem na různých odd. v nemocnici.

Alternativní medicíně se věnuji od r. 2009, snažím se tak pomáhat lidem, kteří potřebují jakoukoliv pomoc, ať se to týká masáží, baňkování, nebo regresní terapie Reiki, reflexní terapie, masáže dětí, miminek, vedení kurzu............. Zůstala jsem prostě věrná své práci s lidmi, kde jim můžu pomáhat, řešit různé problémy, jak po stránce fyzické, duševní, tak i emocionální. Má práce se stala koníčkem.

Ke každému klientovi přistupují individuálně s láskou, porozuměním a snahnou mu pomoci problém vyřešit, pochopit a najít příčinu.

Naučila jsem se i různé potřebné dovednosti v rámci mé práce ve zdravotnictví mezi, které patří např. : základy BAZÁLNÍ STIMULACE, VOJTOVOU METODU, BOBATHOVOU METODU - KONCEPT, MYOFASCÁLNÍ TECHNKY.

Během mateřské dovolené s nejstarším synem, když jsem se dozvěděla, že můj syn je postižený, začala jsem se věnovat alternativní medicíně. Na tuto myšlenku mě přivedl můj postižený syn a za to mu moc děkují. Mimo to mám další 2 zdravé děti a jim by jsem chtěla poděkovat taky za podporu a oporu, kterou v nich mám. PATŘÍ VÁM VELKÉ DĚKUJÍ.

V roce 2009, jsem absolvovala maserské kurzy s osvědčením MŠMT a následně jsem se nechala zasvětit postupně do všech 4 stupňů Reiki, kdy jsem se stala Mistrem učitelem Reiki a regresním terapeutem. Dále jsem se vzdělávala a doplňovala si různé kurzy. Dále jsem se stala lektorkou pro baby a dětské masáže, které vyučuji.

Navštívte moji masérnu, kde si uklidnite mysl, ducha, získáte celkové zklidnění, relax a uvolnění, které si zasloužíte.

                                                                                                                Budu se na Vás těšit Renáta

 

Kontaktujte nás

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZY

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: