Kniha návštěv

Zasvěcení do reiki II

Děkuji za včerejší setkání a velmi příjemné zodpovězení všech mých otázek.
Zasvěcení do druhého stupně reiki bylo opět nepopsatelným zážitkem. Hned večer jsem reikovala manžela a i on, který je k těmto věcem celkem skeptický, je nadšený a poznal sílu energie. Kdo nezažije, nepochopí a nedá se slovem vysvětlit, co člověk při reiki zažívá. Děkuji moc paní Renátě a vzhledem ke své zvídavé povaze se těším na další stupeň zasvěcení. Určitě mohu paní Renátu 100% doporučit. Nedoporučuji po prvním nadšení, ale po zkušenostech s ní, se kterými jsem se setkala již před necelými šesti lety a nikdy na to nezapomenu.
Děkuji mnohokrát za to, co děláte a že to děláte pro lidi.
Magdaléna Venglářová

zasvěcení

Děkuji mnohokrát za včerejší setkání a zasvěcení do Reiki. Moje první setkání s p. Renatou proběhlo asi před 5 lety, kdy jsme se s manželem snažili (s pomocí center asistovane reprodukce) 12 let o dítě. Tehdy jsem zažila něco neskutečného a těžko popsatelného. Máme skoro čtyřletého syna a Já jsem přesvědčena o tom, že terapie Reiki má na tom taky obrovský podíl a zásluhu. Chtěla bych hlouběji pochopit Reiki, a proto jsem se rozhodla podstoupit zasvěcení. Paní Renáta opět předčila mé očekávání a já jsem zase plno dojmů a nadšení. Děkuji z celého stastneho srdíčka za vše a těším se na další skvělou spolupráci. Majda

Re: zasvěcení

Děkují moc Magdi za slova, co hřejí u srdce. Vím aspoň, že je každý spokojený a že má práce s lidmi mě naplňuje, pomáhá. ještě jednou moc krát děkují a přejí z celého srdce vše nejlepší všem ve Vaší rodině a těším se na další setkání. Pěkné dny plné lásky.

Renáta

zasvěcení Reiki

delší dobu jsem měla pocit že mi něco v živote chybí a to něco byl klid na duši a pokora a to jsem našla v reiki.Byla jsem na první zasvěcení u p.Renáty a udělala jsem dobře že jsem si vybrala jí.Je to úžasný člověk a takových lidí si vážím.děkuji a těším se na další spolupráci.... Míša

Re: zasvěcení Reiki

Děkují Vám Míšo za krásná slova. Moc si toho vážím od klientů, když napíši zpětnou vazbu a jsou spokojení. Jste taky moc hodný člověk, který našel cestu, pokoru, jak říkáte v Reiki a chce na sobě pracovat, změnit své návykové vzorce. Kláním se před Váma a držím Vám pěsti ve všem, co podniknete a taky se zároveň na Vás těším. :) Přejí krásné dny Vám i Vaší rodině.
Masážní studio Hator - Renáta

Poděkování klientům

Děkují všem klientům, kteří se objednávají, jak na masáže, terapie Reiki, tak na zasvěcení do Reiki za důvěru, kterou ve mně mají.

Za spokojenost a za jejích zpětnou vazbu. Vždy napíšete, přijdete znovu. Jsem na všechny své klienty moc hrdá, přejí Vám krásné dny. 

Vaše terapeutka, masérka, lektorka Renáta

Zasvěcení

Reni děkují za zasvěcení, je to úplně jiný pohled na svět a přístup ke všemu. :) vybrala jsem si dobře svého Mistra. Zase se ozvu na další iniciaci.

Díky moc Leňa

Problém s otěhotněním

Děkují paní Renátě za veškeré terapie Reiki. Nemohla jsem otěhotnět, po několika sezeních, jsem otěhotněla. Děkují moc za vše. :)

PRAVDA A POZNÁNÍ

AHOJTE......
přidám i já něco o mé terapii. Na Renátu jsem číslo dostala a rozhodovala se jestli jít nebo ne, ale chtěla jsem to vyzkoušet. Měla jsem problém, tak jsem jej chtěla vyřešit. Kamarádce paní pomohla. Tak jsem se objednala. Na sezení mě paní řekla, že ji nevěřím,mám pochyby, byla to pravda. Pochyby byly, ale až mi řekla věc, co nikdo nevěděl, že jsem musela být na potratu, protože vidí u mě dítě, které se ale nenarodilo, tak mě zamrazilo, byla to naprostá pravda!!!!!! Chodím k ni cca 6 měsíců a vždy jsem spokojená, jak mi pomůže. Kdo to nezkusí, tak neví o co přichází. Jsou lidé, co mají takovou sílu, dar pomáhat druhým. Tak proč za něma nezajít.?
Hezký den Dára

Bolesti břicha

Zdravím všechny kdo čte tady tyto příspěvky. 
Měla jsem bolesti břicha snad rok. Chodila jsem po lékařích a nic mi nezjistli. Navštívila jsem p. Renátu / dostala jsem kontakt na ni od známe/ a ta po několika sezeních mi pomohla. Bolesti byly spojené s premenstruačním cyklem a byly zablokované energie. Od te doby problémy nemám a jsme spokojená. Na terapii chodím když potřebuji a vždy mi pomůže. eváhejte a pokud budete řešit cokoli a jakykoli problém obraťte se na p. Renátu.

Hezký den všem Reňa

 

Záhada

Jsem už ve věku 60 let.... a poznala jsem hodně lidi. P. Renáta je ale úplně jiný člověk který udělá z nemožného možné. Chodím na terapii cca 4 roky. Nabíjí mi minerály nebo spíše krystál který nosím stále u sebe. Je to velice hezký pocit když mi jej nabije nejde ani popsat. Jedno ale vím POMÁHÁ Mi TO!!!! A za to Vám patří velké DĚKUJÍ 
Eva

Povzbuzení

S p. Renátou jsem v kontaktu již 2 roky. Na terapii chodím pravidelně. Vždy odcházím svěží s dobrým pocitem a povzbuzením. Vřele doporučuji.

 
 

Poděkování

Snažili jsme se s mužem o dítě. Bylo to několik let. Cesta byla dlouhá a pořád se nic nedělo i když jsem chodila i na úmělé oplodnění. Bylo to bezvýznamné. Dostala jsem číslo na p. Renátu. Byla u nás jen jednou a kdyby jsem to nezažila tak neuvěřím po 2 hodinové terapii jsem se cítila perfektně a nikdy nezapomenu na její slova " BUDETE MÍT DÍTĚ -DO 6. MĚSÍCŮ OTĚHOTNÍTE". Tak se i stalo. Narodil se mi syn a vděčím za to jen ji. 

Děkují Magda

 

Kontaktujte nás

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZY

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: